Посмотрите сейчас что Яна и семья делают, чтобы получить чудеса по вере.

Яна рассказывает о своем опыте веры и опыте своей семьи с Помазанием Освящённым Маслом из Иерусалима.

Яна рассказывает о своем опыте веры и опыте своей семьи с Помазанием Освящённым Маслом из Иерусалима.


Через веру во имя Иисуса Христа люди со всей Латвии, Прибалтики и всего мира используют Освященный Елей из Иерусалима, как Господь учил апостолов, и в результате мы смотрим свидетельства о чудесах. как это, которое вы можете смотреть в этом видео!

Если вы хотите чудо в своей жизни, не упустите возможность поучаствовать вместе с нами в Специальном Событии Страстной Пятницы, в котором вы абсолютно бесплатно получите Освященный Елей из Иерусалима.

Всё, что вам нужно сделать, это позвонить по указанному ниже номеру и забронировать свое место на этой конференции и свое Освящённое Масло.

☎ +371 29 836 006

🗓 7 апреля 🕒 15:00

Ждем вас по адресу: 🌇 Рига

📌 Kr. Barona iela, 130 К-3

-Apskatiet, ko dara Jana un viņas ģimene,lai saņemtu brīnumus ticībā.

Jana stāsta par savu pieredzi ticībā un par pieredzi ģimenē ar Svētītas Eļļas svaidījumu no Jēruzalemes.

Caur ticību Jēzus Kristus vārdā cilvēki no Latvijas,Baltijas valstīm un no visas pasaules izmanto Svētītu Eļļu no Jeruzālemes, kā Jēzus to mācīja apustuļiem, un rezultātā mēs redzam liecības par notikušiem brīnumiem. Tādas kā šī,varat apskatīties šajā video!

Ja jūs vēlaties brīnumu savā dzīvē, nepalaidiet garām iespēju piedalīties kopā ar mums Īpašā Lielās Piektdienas Pasākumā, kurā jūs pilnīgi bez maksas saņemsiet Svētītu Eļļu no Jeruzālemes.

Viss, kas jums ir jāizdara, tas ir jāpiezvana pa norādīto tālruni un jārezervē sava vieta un Svētītā Eļļa šajā konferencē .

☎️ +371 29 836 006

🗓 7. aprīlī 🕒15:00

Gaidām jūs uz norādīto adresi: 🌆 Rīga

📌Kr.Barona iela 130 K-3