Svētdiena

Svētā Gara dievkalpojums:

Tie kuri grib saņemt Svēto Garu.

Laiks: 8:00

 

 

GALVENAIS — Brīnumu Dievkalpojums:

Šī dievkalpojuma mērķis ir palīdzēt Jums attīstīt Jūsu redzējumu un sasniegt brīnumu. Mēs dodam arī praktiskus padomus tiem, kuri grib redzēt savu ģimeni vienotu un aizsargātu. Un priekš tā vajadzīgo iekšējo stiprinājumu, pozotīvas domas, drosmi, iekšējo mieru un virzienu.

Laiks: 10:00

 

 

Meiteņu ikmēneša tikšanās:

«Strap mums meitenēm», katru mēnesi tiek pavadītas interesantas tikšanās ar meitenēm no 16 — 30 gadiem. Katru mēnesi ir sava tēma- pārsteigumi, uzdevumi, nodarbības, pasākumi, sarunas  u.c interesantas lietas. Bez uzkodām protams neiztikt.

Laiks: 12:00

 

 

Kālebs:

Pasākums domāts cilvēkiem sākot no 50 gadiem. Šajās tikšanās reizēs mēs organizējam dažādas tikšanās, lai dotu visiem klātesošajiem sapratni ka bez mērķiem nav dzīves, un, ka vienmēr mums ir laiks un spēks uzsākt ko jaunu, bet kad tie beidzas, varam tos meklēt Debesu Tēvā, kurš bez šaubām mūs stiprina un palīdz iet uz priekšu. Aktivitātes, jautrība un uzkodas vienmēr sagaida mūsu mīļos.

Laiks: 12:00

 

 

Jauniešu kustība:

«Jauniešu Spēks Universal», JSU. Šīs tikšanās dod jauniešiem izmainīt savu domāšanu, liek iepazīt sevi aizvien vairāk, iepazīt jaunus draugus, pavadīt brīnišķīgu laiku, ieraudzīt jaunas iespējas, liek sev noticēt. Jauniešus nešķirojam, neatkarīgi no viņa stāvokļa, ar prieku sagaidam un pieņemam mūsu komandā. Katra tikšnās dod jaunietim novērtēt un apzināties savu potenciālu, virzīties uz priekšu un apgūt jaunas lietas, kuras kādreiz šķita pat neiespējamas. Atrakcijas un pārsteigumi netrūks. Šad tad dodamies ekskursijās, pārgājienos, izbraucienos, uz pludmali, sporta laukumiem, pavadam laiku gan mūsu telpās gan ārpus tām.

Laiks: 13:00

 

 

Cīņa ar atkarībām:

Meklējot risinājumu, kā palīdzēt tiem kuri cieš no dažādām atkarībām, trūcīgajiem un viņu ģimenēm. Palīdzības Centrā aizsākās kustība «Atbrīvošana no atkarībām». Šīs tikšanās palīdz cietējiem uzvarēt cīņā pret dažādām atkarībām, problēmām un iegūt pilnvērtīgu dzīvi.

ŠAJĀ DIENĀ JŪS UZZINĀSIET, KAS PROVOCĒ ATKARĪBAS UN KĀ NO TĀM  VAR ATBRĪVOTIES, KĀ IEGŪT MIERU, HARMONIJU UN LAIMI!

Laiks: 15:00

 

 

Mācība pēc grāmatas «Zelts un Altāris»:

Šajā dievkalpojumā Jūs variet uzzinātn par ticības prioritātēm patiesai un veselīgai ticībai, kura nenodziest.

Laiks: 17:00

 

 

Katru svētdienu:

Jelgavā, Krišjāņa Barona ielā 40 — 213 (Mašīnbūves rūpnīcas telpās)

  • Brīnumu dievkalpojums ( GALVENAIS)

Laiks: 10:00

  •  Jauniešu tikšanās «Jauniešu Spēks Universl» , JSU.

Laiks: 12:00