Посмотрите и узнайте как Галина получила чудо

Галина делится своим опытом чудес после Помазания Освящённым Маслом из Иерусалима.

Через веру во имя Иисуса Христа люди со всей Латвии, Прибалтики и всего мира используют Освященный Елей из Иерусалима, как Господь учил апостолов, и в результате мы смотрим свидетельства о чудесах. как это, которое вы можете смотреть в этом видео!

Если вы хотите чудо в своей жизни, не упустите возможность поучаствовать вместе с нами в Специальном Событии Страстной Пятницы, в котором вы абсолютно бесплатно получите Освященный Елей из Иерусалима.

Всё, что вам нужно сделать, это позвонить по указанному ниже номеру и забронировать свое место на этой конференции и свое Освящённое Масло.

☎ +371 29 836 006

🗓 7 апреля 🕒 15:00

Ждем вас по адресу:

🌇 Рига

📌 Kr. Barona iela, 130 К-3

-Apskatiet un uzziniet kā Gaļina saņēma brīnumu

Gaļina dalās ar savu brīnumu pieredzi pēc svaidīšanas ar Svētītu Eļļu no Jeruzālemes.

Caur ticību Jēzus Kristus vārdā cilvēki no Latvijas,Baltijas valstīm un no visas pasaules izmanto Svētītu Eļļu no Jeruzālemes, kā Jēzus to mācīja apustuļiem, un rezultātā mēs redzam liecības par notikušiem brīnumiem. Tādas kā šī,varat apskatīties šajā video!

Ja jūs vēlaties brīnumu savā dzīvē, nepalaidiet garām iespēju piedalīties kopā ar mums Īpašā Lielās Piektdienas Pasākumā, kurā jūs pilnīgi bez maksas saņemsiet Svētītu Eļļu no Jeruzālemes.

Viss, kas jums ir jāizdara, tas ir jāpiezvana pa norādīto tālruni un jārezervē sava vieta un Svētītā Eļļa šajā konferencē .

☎️ +371 29 836 006

🗓 7. aprīlī 🕒15:00

Gaidām jūs uz norādīto adresi:

🌆 Rīga

📌Kr.Barona iela 130 K-3