Konsultēšana

Uzticības Līnija ”Draugs 24/7”

amigo24h

Uzticības Līnija darbojas 24 stundas diennaktī, katru dienu bez brīvdienām.

Ja Jūs piemeklējušas nopietnas problēmas, jūtat, ka jums nav neviens uz ko paļauties un vēlaties izrunāties un pastāstīt, to, kas jūs nomāc, ja jūs vēlaties ne tikai izstāstīt, bet arī dzirdēt padomu kā pārvarēt problēmas, tad mēs varam jums palīdzēt.

Nav svarīgi, kas jūs esat, ar ko nodarbojaties, kam ticat un kāda ir jūsu nacionalitāte, svarīgi ir tas, ka jūsu zvanu pieņems cilvēks, kuram nav vienalga, kas ar Jums notiek un kurš vēl jums pašu labāko. Uzlūkojiet mūs kā draugu , kuram varat uzticēties un kas izdarīs pašu labāko lai palīdzētu jums. Mums sagādā gandarījumu palīdzēt jums. Visa Palīdzības Centra grupa ir izgājusi nopietnu sagatavošanos, viņiem ir pieredze ar lielām problēmām, bet viņi varēja tās pievarēt ar Palīdzības Centra dotajiem padomiem. Tādēļ izjūtam katra zvanītajā sāpi. Zinot un saprotot šo sāpi, mēs vēlamies, lai jūs noliktu klausuli ar miera sajūtu un atvieglojumu, par to, ka jums spēja palīdzēt.

Mēs neizdarīsim spiedienu uz jums. Ja jūs vienkārši vēlaties, lai jūs uzklausa, mēs to izdarīsim. Ja jūs vēlaties padziļinātu palīdzību mēs pateiksim jums tuvākā Palīdzības Centra adresi.

Sīkākai informācijai vai garīgam atbalstam , mēs esam jūsu rīcībā 24 stundas diennaktī pa tālruni: +371 29836006.

 

Телефон доверия доступен ежедневно, в течение всего года.

Если вы проходите через серьёзные проблемы, остро нуждаетесь в том, чтобы поделиться и излить свою душу, если вы хотите, чтобы вас не просто выслушали, но и подсказали направление для вашего конкретного случая, то мы можем помочь вам.

Вам грустно?

Поговорите с друзьями, родственниками, коллегами или расскажите о своей проблеме по телефону доверия. Если проблема очень серьёзная, что мы можем вам сказать?

Все ситуации различные, и нет абсолютно точных ответов. Но вот несколько советов, которые помогут вам в решении ваших проблем.

Не важно, кто вы, или что вы делаете, во что верите и какая ваша национальность, важно то, что ваш звонок будет принят человеком, который искренне переживает за вас и желает вам лучшего. Смотрите на нас, как на друга, которому можно доверять, и который сделает лучшее, чтобы вам помочь. Помогать вам доставляет нам удовольствие.

Вся группа «Центра Духовной Помощи» прошла через серьезную подготовку, потому что имеет опыт больших проблем, но смогла преодолеть их по совету «Центра Помощи». Поэтому, когда кто-то звонит, мы на самом деле чувствуем боль человека. Зная и понимая эту боль, мы хотим, чтобы вы повесили трубку с чувством мира и облегчения, что вам смогли помочь. Мы не давим на вас. Если вы просто хотите, чтобы вас выслушали, мы сделаем это. Если вы нуждаетесь в дополнительной помощи, будем рады видеть вас в ближайшем «Центре  Помощи».

Для более подробной информации или духовной поддержки обратитесь по номеру: +37129836006

Atstājiet savu lūgšanas vajadzību: