Посмотрите сейчас как по вере Екатерина исцелилась от постоянных головных болей!

Екатерина помазала себя Освящённым Маслом из Иерусалима и по своей вере исцелилась от постоянных головных болей, которые беспокоили ее более 20 лет.

Через веру во имя Иисуса Христа люди со всей Латвии, Прибалтики и всего мира используют Освященный Елей из Иерусалима, как Господь учил апостолов, и в результате мы смотрии свидетельства о чудесах. как это, которое вы можете смотреть в этом видео!

Если вы хотите чудо в своей жизни, не упустите возможность поучаствовать вместе с нами в Специальном Событии Страстной Пятницы, в котором вы абсолютно бесплатно получите Освященный Елей из Иерусалима.

Всё, что вам нужно сделать, это позвонить по указанному ниже номеру и забронировать свое место на этой конференции и свое Освящённое Масло

☎ +371 29 836 006

🗓 7 апреля 🕒 15:00

Ждем вас по адресу: 🌇 Рига 📌 Kr. Barona iela, 130 К-3

-Apskatiet kā ticībā Jekaterina atbrīvojās no galvas sāpēm!

Jekaterina svaidīja sevi ar Svētītu Eļļu no Jeruzālemes un savā ticībā tika dziedināta no regulārām galvassāpēm, kuras viņu traucēja 20 gadu garumā.

Caur ticību Jēzus Kristus vārdā cilvēki no Latvijas,Baltijas valstīm un no visas pasaules izmanto Svētītu Eļļu no Jeruzālemes, kā Jēzus to mācīja apustuļiem, un rezultātā mēs redzam liecības par notikušiem brīnumiem. Tādas kā šī,varat apskatīties šajā video!

Ja jūs vēlaties brīnumu savā dzīvē, nepalaidiet garām iespēju piedalīties kopā ar mums Īpašā Lielās Piektdienas Pasākumā, kurā jūs pilnīgi bez maksas saņemsiet Svētītu Eļļu no Jeruzālemes.

Viss, kas jums ir jāizdara, tas ir jāpiezvana pa norādīto tālruni un jārezervē sava vieta un Svētītā Eļļa šajā konferencē .

☎️ +371 29 836 006

🗓 7. aprīlī 🕒15:00

Gaidām jūs uz norādīto adresi: 🌆Rīga 📌Kr.Barona iela 130 K-3