Pārdomas

Kur dzīvo Dievs?

«Jo tā saka tas Augstais un Varenais, kas mūžīgi dzīvo, Viņa vārds ir Svētais» — citiem vārdiem sakot — Mūsu Dievs ir svēts, Viņš nemānās, Viņš nepiemāna. Tas ko Viņš runā ir patiesība, īstenība, to ko Viņš apsola — Viņš izpilda, jo Viņš ir Svēts. Un lūk, ko Viņš saka:»Es dzīvoju augšā un svētnīcā un pie tiem, kam sagrauzts un pazemīgs gars, lai atdzīvinātu garu pazemotiem un spirdzinātu sirdi sagrauztiem.» Jes. 57:15

Viņš dzīvo augstienē — svētnīcā jeb altārī (Lūk tāpēc mēs tik ļoti cienam altāri, ko bieži vien nesaprot pat ticīgi cilvēki.) un dzīvo arī pie tiem, kuri pazemīgi, kuri zemojas Dieva priekšā — to dzīvē atrodas Dievs. Tāpēc, ja Jūs gribat, lai Dievs dzīvotu iekšā Jūsos — Jūs jau zinat, ko vajag darīt — vajag zemoties Viņa priekšā.
Diemžēl ne visi saprot, ko nozīmē zemoties Viņa priekšā. Ir daži, kuri domā tā — zemoties Dieva priekšā nozīmē zemoties problēmu priekšā, samierināties ar slimībām, ar nabadzību utt. un tādā veidā zemojos Dievam. It kā tas, kas notiek — tās problēmas sūtītu Dievs. Bet tie ir meli, tas ir apmāns un nepatiesība. Šo problēmu priekšā ir nevis jāzemojas, bet jākļūst sašutušam un nav tās jāpieņem. Jo šīs problemas nesūta Dievs. Dievs nesūta problēmas un lāstus, bet kurš tos sūta ir sātans, kuram ir jāstājas pretī un nevis jāzemojas.
Zemoties Dievam ir pavisam savādāk, jo tas ir tad, kad es izpildu Viņa Vārdu. Lūk, kas parāda, ka es zemojos Vina priekšā. Kad es dzīvoju nevis pēc tā, kā man ir ērtāk vai kā man gribās un patīk, bet pēc Viņa gribas. Jo ir daudzi pat ticīgi cilvēki, kuri dara tā — tic Dievam tā, kā viņiem patīk, pa savam, tā kā viņiem ir ērtāk. Tāds cilvēks dažkārt saka tā: «Es mīlu Dievu, man patīk draudzē, tāpēc es nāku svētdienās. Bet pie visa tā es arī dzīvoju neklībā. Jo Jūs jau zinat mācītāj — mēs vīrieši kā jau vīrieši. Cilvēks taču ir cilvēks. Mēs visi esam grēcinieki un mums visiem ir savas vājības.»
Jā, mes visi esam grēcinieki un mums ir savas vājības, bet es nevaru sekot Jēzum pa savam. Ja Viņš man teica būt uzticamam vienai sievai — tad es būšu uzticams vienai sievietei. Nevis tā, kā es skaitu vai domāju, bet tā kā ir rakstīts Vārdā — tā man ir jārīkojas. Lūk, ko nozīme būt pazemīgam Dieva priekšā — Kad es izpildu Viņa vārdu.

Pievienot komentāru