Grupa «Kālebs»

Katrs trešais seniors jūtas vientuļš! Daudzi no tiem visu dzīvi cīnījās, lai iegūtu labas vecumdienas ar mieru, harmoniju un minimālu komfortu, bet bērnu atsvešināšanās, ilggadēja dzīvesbiedra zaudējums, problēmas ar veselību, ierobežoti finansiālie līdzekļi, tie ir tikai daži cēloņi, kāpēc seniori jūtas nelaimīgi. Patiesībā senioriem ir ļoti svarīgi nepieļaut drūmas domas, bet meklēt nodarbes, kuras palīdz uzturēt sevi formā un saglabāt optimismu.

Kas tas par projeku “Kālebs”?

Grupa “Kālebs” ir izveidota Palīdzības Centrā un šī grupa rīko ikmēneša tikšanās, kurās notiek aktīvas nodarbības ar senioriem, veicinot psiholoģisko atbalstu un grupu terapiju , kā arī novēršot šķietamo vientulību šīs vecuma grupas cilvēkiem.

“Skaistā jaunība” vēlas veicināt fizisko , garīgo un emocionālo veselību katrā dalībniekā, lai viņi veselīgi izbaudītu dzīvi.Tāpēc bez ikmēneša tikšanās katrs dalībnieks tiek individuāli konsultēts.

Ikmēneša tikšanās mērķis ir parādīt katram klātesošajam, ka neatkarīgi no viņa vecuma, viņš spēj būt aktīvs un  noderīgs. Tiek veidoti arī dažādi pasākumi, lai veicinātu grupas dalībnieku pašizaugsmi.

TIKŠANĀS NOTIEK KATRU OTRO MĒNEŠA SVĒTDIENU 12:00

WhatsApp Image 2018-12-27 at 16.06.11