Pārdomas

Velna stratēģija

escuridao

Labdien Bīskap!

Atvainojos par traucējumu, bet es skatījos pārraidi, kuru jūs izdarījāt ar bīskapu Gonsalves un Dievs man deva atcerēties vārdu, ko lasīju šajās dienās.

Pravietim nekad netrūks vārdi.

“Tie sacīja: «Nāciet, izprātosim uzbrukumu Jeremijam! Vēl priesteriem netrūkst bauslības pazīšanas, nedz gudrajiem padoma un praviešiem daiļrunības. Nāciet, sitīsim viņu ar viņa paša mēli un atstāsim bez ievērības visas viņa runas!» Ievēro mani, Kungs, un uzklausi manu pretinieku balsi! ” Jeremijas 18.18,19

Velna stratēģija bija izdarīt tā, lai tās tautas cilvēki skatītos uz Jeremiju ar netīrām acīm, runātu sliktu, kritizētu un neklausītos nevienu no viņa vārdiem.

Jo velns zināja, ka Dievs bija ar viņu un tas ko viņš, esot no Dieva, runāja, bija ar paša Dieva autoritāti. Un ka tādā veidā cilvēki kļūs brīvi, dziedināti, uzplaukuši, ar vienotību savā namā un pats galvenais — cilvēki būs GLĀBTI.

Bet ja reiz viņi skatīsies uz Jeremiju ar netīrām acīm, tie visi pazudīs.

Tas pats ir noticis ar draudzi Angolā un ar bīskapu Gonsalves. Viņi ir ievainojuši bīskapu ar mēli, un velna iesaistīti izdarījuši vienošanos, neklausīties nevienā bīskapa vārdā…

Bet tāpat kā Jeremija uzticējās Dievam, lūdza un uzvarēja, draudze ir izdarījusi to pašu un mēs uzvarēsim!

Vēl viena uzvara!!!
Būs izlaušanās!!!

Lai Dievs svētī jūs un jūsu ģimeni bīskap.

 

Dalījās: mācītājs Rodolfo Lima

Pievienot komentāru