Pārdomas

Dieva darba bremzēšana

tormozhenie-raboty-bozhej

Ne jau veltīgi Dievs mūs izvēlējās. Viņš izvēlējās katru no mums ar mērķi vest Viņa darbu uz priekšu. Visiem Viņa kalpiem ir misija-darīt Dieva darbu katru dienu, tik veikli un efektīvi, cik vien tas ir iespējams. Problēma rodas tad, kad Visu varenā bērni paši apgrūtina Dieva darba attīstību. Diemžēl tas bieži notiek pat to neapzinoties.

Jūs bremzējiet Dieva darbu, ja:

-Neinvestējiet savos talantos. Dievs deva jums talantu, lai jūs to izmantotu Viņa darbam. Būt apveltītam ar talantu un neizmantot to, ir tas pats, kas , ja tev ir kājas, bet tu neizmanto tās, lai staigātu. Tu staigā četrrāpus, lai gan vari skriet, lai sadarbotos ar Dieva mērķiem. Kad jūs pārstājat investēt savos talantos, jūs nevarat vairs investēt Viņa darbos.

-Nedariet to, ko Dievs paprasīja tev izdarīt. Visbiežāk tas notiek tādēļ, ka jūs jūtat, ka nespējat izpildīt šo misiju. Bet Dievs nekad neprasīs jums izdarīt to, ko jūs nespējat. Ja Svētais Gars ir skāris jūs, lai jūs pieņemtu mērus vai izlemtu konkrētu lēmumu, ejiet uz priekšu bez bailēm. Nevajag gaidīt piemērotus apstākļus, to nav nevienam, jums vienkārši ir jābūt atkarīgiem no Dieva.

-Ļaujiet sev kaunēties vai kautrēties. Lielākajiem ticības varoņiem nācās pārvarēt daudz lietas, lai Dieva darbs virzītos uz priekšu. Un katrs, kurš vēlas sadarboties ar šo darbu, tam jāparāda to pašu drosmi. Šis ir lēmuma jautājums: vai nu jūs droši saskaraties ar vājībām , vai nu turpināt sadzīvot ar tām, vai nu jūs kļūsiet par tramplīnu Dieva darbam, vai nu kļūsiet tam par šķērsli.

-Gaidiet, ka Dievs izdarīs to, ko varat izdarīt tikai jūs. Dievs strādā partnerattiecībās ar mums. Ir lietas, kuras tikai Dievs, kas ir Gars, var izdarīt , bet ir tādas lietas, kuras varam izdarīt tikai mēs, dzīvojošie miesā. Darbs virzās uz priekšu tikai tad, kad abi partneri izpilda savas lomas. Ja, kaut kas paliek iepriekšējā līmenī, tad iespējams, ka jūs atsakāties izpildīt savu daļu- jo Dievs nekad neatteiksies izpildīt savu.

-Darāt pareizas lietas, bet nepareizu motīvu vadīti. Kādēļ jūs vēlaties sasniegt konkrētu svētību? Sava labuma pēc vai Dieva darba dēļ? Jūsu veiksme svētības meklējumos pārvēršas par kļūdu tad, kad jūs to darāt sava labuma pēc. Kad Dievs mūs svētī, Viņš skatās kā aug viņa darbs. Mums jābūt vienādiem redzējumiem.

-Ja jūs vairāk uztraucaties par savām vajadzībām, nekā par darba vajadzībām. Kad jūs tā darāt, jūs liekat sevi augstāk par Dievu un skatāties vairāk uz laicīgo, nekā uz mūžīgo. Ja mēs apmierinām Darba vajadzības, Dievs apmierina mūsu vajadzības. Bet ja mēs vienkārši apmierināsim savas vajadzības, kas tad notiks ar Darba vajadzībām?

Ja jums ir Svētais Gars, Jūs neesat vienkārši Dieva darba daļa, bet jūs esat Dieva darbs. Jūsu virzība uz priekšu, tā ir Dieva Valstības virzība, bet jūs bremzēšana aptur Dieva Valstību.

Nepieņemiet bremzēt Dieva darbu!!!