Pārdomas

Ticībā taisnais ir sašutis…

Lietotāja Palīdzības Centrs (LV) attēls.

 

Dēļ Savas garīgās dabas, Jēzus bija Sašutušais. Un nevarēja būt savādāk.

Galu galā, lai būtu ar Taisnības Garu, nevarēja sliekties uz netaisnības gara valdīšanu.

Visi cilvēki, kuriem ir Dieva Gars nes sevī sašutumu pret garīgas un morālas samaitātības garu.

Priekš viņiem ir nepieļaujami būt ar Dieva Garu un tajā pašā laikā būt pakļautiem netaisnībām, kuras pašā to dziļumā nāk no elles.

Tas, ka Dievs to pieļauj, nav zīme tam, ka tā ir Dieva griba. Tieši pretēji, Dievs pieļauj taisnības ienaidnieku darbību, lai Viņa bērni, Taisnības bērni, kļūtu sašutuši, cīnītos un ņemtu pār to pārsvaru.

Tas atmodonās ticību patiesajiem, kuri ir apmānīti. Dos viņiem redzēt, ka eksistē Dzīvais un Visuvarenais Dievs, kurš gatavs tos atbrīvot.

Tieši tā bija pagātnē. Apsolītā zeme nebija dāvana. Neskatoties uz Viņa garantēto apsolījumu, viņai vajadzēja tikt ieņemtai ar spēku. Tās iekārtojums prasīja daudzas dzīvības. Tomēr, attiecīgi tam, cik lielu soli Izraēla bērni lika uz priekšu, ieguva pār to vietu varu.

Dieva klātbūtne ar viņiem nenozīmēja, ka ceļojums būs viegls. Šodien nav savādāk. Ar mani nav bijis savādāk.

Tik droši kā tas, ka Dievs eksistē, es zinu, ka Viņš ir ar mani. Neskatoties uz to nekad, nevienā brīdī nesastapu vieglumu manā ceļā.

Tu pats zini vismaz vienu cilvēku, kurš mani ienīst par brīvu, vai ne?

Daudzus gadus atpakaļ, vienā skaistā dienā es žēlojos, sakot: «Kungs, viss ir bijis ļoti grūti priekš manis. Tu zini par ko es cīnos un nav Tev apslēpti mani mērķi. Kāpēc tik daudz netaisnīguma barjeras?»

Tajā pašā brīdī Svētais Gars atbildēja: «Cīņa ir liela, bet uzvara ir droša.»

Tajā pašā brīdī atjaunoju spēkus un gāju uz «visu vai neko». Galu galā, nebija nekas ko zaudēt.

Tāpēc man ir viena ziņa visiem, kas mani vajā: man būs izlaušanās! Un lai kādi būtu likumi priekš tā, lai censtos mani apturēt, viņi kalpos par atbalstu manām pēdām, lai uzkāptu vēl augstāk.

Un ja mans Kungs pieļaus, ka jūs mani nogalinātu, ziniet, ka iesētās sēklas vairosies un nesīs augļus vēl vairāk kā tad, kad biju dzīvs.

Esiet svētīti tie, kuriem ir ticība Dzīvajam Dievam!

Dievs ir taisns tiesnesis un tāds Dievs, kas brīdina ik dienas. Psalmi: 7.12

Bīskaps Edirs Masedo

 

Возмущение праведника в вере

 

Pievienot komentāru