Pārdomas

Svētā Gara pārliecināšana

sol-706x410

 

Tas nav jaunums, ka lielākā daļa cilvēku dzīvo dzīvi bez Dieva baušļiem. Zinām, ka neticīgie parasti uzskata Visuaugstākā Pamācības kā nevajadzīgas, ja reiz uzskata par normālu visu to, ko Dievs nosoda. Bet kāpēc tas notiek? Kāpēc pasaules cilvēki neuzskata grēku par grēku? Kāpēc viņi jauc taisnību ar netaisnību? Kāpēc netic Dieva tiesai?

Visiem šiem jautājumiem ir tikai viena atbilde: jo Svētais Gars viņus nepārliecināja par šīm trīs lietām.
Tāpēc daudzi cilvēki, kuri apmeklē draudzi, dzīvo brīvu dzīvesveidu domājot, ka Dieva žēlestība viņus glābs no elles. Tā paša iemesla dēļ dažādi reliģiozie domā, ka Dievs izdarīs viņiem izņēmumu, dēļ tā, ka viņiem ir kāds amats vai tituls kādā denominācijā. Un arī sabiedrība dēļ šīs pārliecināšanas trūkuma dzīvo tā, it kā nekad nevajadzēs dot norēķinu Dievam par saviem darbiem.

Bet der atcerēties, ka nejau dēļ tā, ka Svētais Gars nav pārliecinājis šos cilvēkus, viņu pazušanā vaina būtu Dievam. TAM KUNGAM ir visa vara lai pārliecinātu, bet esam mēs, kas dodam nosacījumus Viņam to darīt. Galu galā ir rakstīts, ka Dievs neizdara cilvēkiem izņēmumu (Apustuļu darbi 10:34), bet dēļ cietsirdības un grēku nožēlas trūkuma neticīgie uzkrāj pret sevi dusmas (Romiešiem 2:5). Nebūt Dieva pārliecinātam ir lielākais pierādījums patiesas vēlēšanās gribēt Viņu iepazīt trūkumam.

Ja tu dzīvo kopā ar tāda veida cilvēku un jau mēģināji pārliecināt par patiesību, ļoti iespējams nebija panākumi. Un nekad nebūs. Bet neesi par to noskumis, jo tas nav tavs uzdevums — tas ir Svētā Gara. Un ja gadījumā tev izdevās panākt, lai kāds mainītu savu viedokli, vari būt drošs, ka tāds nevērsās patiesi pie Dieva, jo tika cilvēka nevis Dieva pārliecināts. Pirmajam, kurš nāks ar labāku argumentu, kurš labāks par tavējo, izdosies pārliecināt no jauna par pretējo.

Tāpēc nekad neaizmirsti izdarīt no savas sirds labvēlīgu vietu Dieva darbībai. Nepieļauj, ka pazemība, kuru tu parādīji sākumā, pazustu laika gaitā. Katru dienu cīnies ar jebkuru lepnuma, egoisma, pašpietiekamības sakni. Kāmēr tā darīsi, būsi pārliecināts par  Visuaugstākā Vārdu un staigāsi ticības ceļu. Pretējā gadījumā tiksi velna pārliecināts, jo tava sirds būs labvēliga viņa darbībai, un ar platiem soļiem tu skriesi pa nāves ceļu.

Dalījās: Bīskaps Edirs Masedo

Pievienot komentāru