Pārdomas

Saulespuķes mācība

girassol-706x432Šī auga nosaukums runā pats par sevi, saulespuķes pagriežas uz sauli, citiem vārdiem, tās «seko līdzi saulei »

Droši vien, jūs zinājāt to, bet ir tas, kas laikam gan jums nav zināms!

Vai jūs kādreiz esat aizdomājušies, kas notiek drūmās, lietainās dienās, kad saule ir pilnīgi paslēpta aiz mākoņiem?

Interesants jautājums, vai ne? Iespējams, jūs domājāt, ka saulespuķe nolaiž galvu un skatas uz leju. Tiešām? Bet tā nav! Zinat, kas notiek? Puķes pagriežas viena pret otru, lai dalītos ar enerģiju, kas ir paslēpta iekš viņām.

Apbrīnojamā dabas pilnība, tagad pielietosim to mūsu dzīvē!

Mēs visi gribam gaismu un meklējam to dažādi: ģimenē, draugos, reliģijā, darbā utt. Bet vienmēr parādas mākoņainas dienas, skumjas dienas, jo no tām nevar izbēgt! Tājā laikā vairums cilvēku cieš no reiboņa, bet viegli aizvainojamie dažreiz ir nomākti.

Dabs var iemācīt mums daudzas lietas! Ko mēs darām, kā šī skaistās saulespuķes? Sāpju, izmisuma vai ciešanu stundā, ieskatieties sevī iekšā ar pilnu patiesību un ziniet, jūsos iekšā ir gaisma, un ar šo gaismu var dalītes ar mīļākiem cilvēkiem.

Smagas un sāpīgas jūtas uzkrājas un agri vai vēlu pārvēršas slimībās. Vai gribat pagaidīt, kamēr slimība atnāks pie jums, un tikai tad jūs atvērsieties citiem? Nesarežģījiet! Paskatieties uz saulesspuķēm! Viņas nedomā: «Saule ir paslēpusies, tāpēc es palikšu skumjš, ar nolaistu galvu, gaidīšu tās atgiešanos…»

Nē! Izvelciet savu iekšējo gaismu un padalieties ar citiem!

 

Pievienot komentāru