Pārdomas

Netīrās acis — garīgais tārps

malicia-706x410-706x410

 

Tu jau redzēji cilvēku, kuram ir tārpi? Viņš pat var ēst ļoti veselīgu un vajadzīgu pārtiku, bet pat tā ir vājš. Tas tā notiek, jo tārpi apēd vitamīnus un paņem no ēdiena visu labo. Garīgā ziņā notiek tieši tas pats.

Jo ir cilvēki, kuri dzird stiprus vārdus, varenas liecības, bet ar katru dienu kļūst arvien vājāki? Jo ļāva sevī ienākt netīrajām acīm.

Šīs netīrās acis nosoda! Tu jau kādreiz tiki sodīts?Kad vecāki soda savu bērnu, viņš redz visus citus spēlējamies, priecājamies, bet viņš pats nedrīkst, un tas padara bērnu bēdīgu. Tāpat mūsu starpā notiek ar tiem cilvēkiem, kuriem ir netīras acis, kā ir rakstīts:

« Tavs paša ļaunums tev kļuvis par nelaimi, un tava neuzticība ieved tevi sodā. Tādēļ tev jāatzīst un jāsaprot, cik ļauni un bēdīgi ir tas, ka tu esi atstājis To Kungu, savu Dievu, un ka tev nav vairs pret Mani bijības!» tā saka Dievs, Tas Kungs Cebaots. » Jeremijas 2.19

Tu redzi citus cilvēkus uzvarot, progresējot, dažkārt pat ar mazāku laiku draudzē, bet netīrās acis tev ir traucējušas… un ļoti!

Kad cilvēks pārkāpj laulību, zog, utt., zin ka dara grēku. Bet netīrās acis ir vēl sliktāk, jo tas kuram tās ir, domā ka viss ir labi, tomēr ir vēl sliktāk nekā tad, ja cilvēks ir cita grēka gūstā.

Patiesībā netīrās acis noņem visu labo, kas ir tevī.
Sasmērē acis, sasmērē domas, sasmērē sirdi.
Tāpēc tev vajag sevi mazgāt no netīrajām acīm!

Ir vieglāk strādāt ar cilvēku, kurš atnāk pirmo reizi uz draudzi nekā ar cilvēku, kuram ir netīras acis.

Netīrās acis nāk no tā ko tu dzirdi no cilvēkiem, kuriem tādas ir un no tā, ko tu redzi. Netīras acis neparādās, kad runājam par Svēto Garu, parādās, kad runājam par upuri.

Ja tu man jautā, kas ir kampaņa Svētā Uguns, es tev atbildēšu, ka kaut kas svēts, tīrs, ka tā ir iespēja kas man ir lai pagodinātu manu Dievu, tā ir priekš manas Glābšanas.

Tagad pajautā kādam neticīgam, kas ir kampaņa Svētā Uguns, kas ir upuris. Viņš tev teiks, ka tas ir absurds, tev teiks, ka nepieņem, ka mācītājs ir zaglis… Kāmēr dzirdēt to no neticīgajiem ir normāli,  sliktāk ir tas, ka tie — ar netīrām acīm, ir iekšā draudzē, domājot tieši tādā pašā veidā.

« Mazgā savu sirdi no ļaunuma, Jeruzāleme, ka topi glābta! Cik ilgi tevī mājos nelietīgas domas? » Jeremijas 4.14 

Ja tu gribi uzvarēt, izdari patiesu lūgšanu tūlīt pat! Prasi Dievam noņemt no tevis visas netīrās acis, jo ja apstāsies, lai padomātu, nonāksi pie secinājuma, ka tas ir traucējis tavu dzīvi jau ilgu laiku.

Mazgā sevi no netīrajām acīm un pavisam drīz mēs dzirdēsim tavu liecību.

Vēl bez šīs patiesās lūgšanas, parasot Dievam mazgāt no visām netīrajām acīm, prasi Dievam, lai tev pasaka, ko Viņš grib no tevis! Esi drosmīgs, lai izdarītu šo lūgšanu un lai paklausītu, un dotu Dievam to, ko Viņš tevi prasīs.

Notici! Esam finiša taisnē «Svētajai Ugunij» un netīrās acis izdara tā, ka cilvēks pazaudē šo iespēju, ko dod Dievs.

Lai Dievs svetī!
Viņš gaida tevi uz Altāra!

 

Злоба – духовный червь

 

 

Pievienot komentāru