Pārdomas

Neticiet savas sirds viedoklim!

Mēs domājam, ka tikai neticīgie rīkojas pēc sirds ieskatiem, bet tā nebūt nav.

Kas paļaujas vienīgi uz savu sirdi, ir vientiesis, bet kas iet caur dzīvi ar gudrību, tas izvairīsies no visām briesmām.” Salamana pamācības 28:26

Daudzu cilvēku krišana slēpjas tajā, ka viņi neapdomīgi uzticas savas sirds viedoklim.

Mēs domajam, ka tikai neticīgie rīkojas pēc sirds pavēles, bet tā nebūt nav. Visas problēmas, kuras mēs redzējām evaņģēliski ticīgo starpā, izriet no tiem, kuri uzticas savām emocijām, savam spēkam, savai taisnībai, saviem personīgajiem padomiem un jūtām.

No šejienes rodas pārlieku lielā mīlestība pret savām vēlmēm, pēc vēlmes, lai pret tevi izturētos labāk, iegūt augstāku pozīciju, apmierināt savu miesu….

Vai tiešām mēs ticam Vārdam, kas saka:

“Sirds ir ļaunprātīgi lokana pret visu, tā ir viltīga.”

Vai tad mēs neredzam vairāk glupu kristiešu, nekā prātīgu?
Baznīcās iet bojā vairāk cilvēku nekā tiek izglābti?

Lai katra dzīves liecība runā viņa vietā. Ir tik daudz nepareizu lēmumu un neapdomīgas rīcības, kuras pašam beidzas ar ciešanām. Tas pierāda, ka rīcība nebija Dieva padoma auglis, jo, kad mēs klausam Viņu, mēs vienmēr darām to, kas ir labs un taisnīgs.

Tā vietā, lai sekotu savai sirdij un tās muļķibām, uzdrošinieties izbaudīt dzīves pilnību, dzīvojot pēc Dieva Vārda!

Kas paklausa Vārdam, tas “staigā gudrībā un tiek glābts”, jo viņš notur sevi no lepnības, pašpārliecības un sapņainības, kas ir cilvēciskā griba.

Kas staigā gudrībā, tas ir pazemīgs un ir pilnīgi atkarīgs no Visuaugstākā spēka. Dienu pēc dienas viņš piepilda savu sirdi “kas vien ir patiess, kas svēts, kas taisns, kas šķīsts, kas patīkams, kam laba slava, ja ir kāds tikums(…) Filipiešiem 4:8