TIEŠAJĀ ĒTERĀ

IURDTV

Šis kanāls eksistē priekš tiem, kuri vēlas redzēt izmaiņas savā dzīvē, tajā tiek translētas pārraides 24 stundas diennaktī.

Kanāls nemitīgi tiek uzlabots, lai būtu vēl vairāk saprotams un tuvāks cilvēkiem. Izmaiņas kanālā tiek radītas, lai darītu to vairāk saprotamu un ērtāku, jo nevar būt labāka veida izpildīt bausli, ko atstāja Kristus : «Eita pa visu pasauli un pasludiniet evaņģēliju visai radībai.”(Marka ev. 16:15)

Ņemot vērā visus šos iemeslus, kanāla IURDTV dibinātājs bīskaps Masedo, radīja tādu raidījumu tīklu caur, kuru var palīdzēt cilvēkam jebkurā viņa dzīves sfērā. Iekšējais balanss, veselība, ekonomiskā stabilitāte, harmonija ģimenē un laime privātajā dzīvē-visas šīs sfēras tiek aizskartas programmās, kas tiek translētas 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā. Tik tiešām, cilvēks jebkurā pasaules nostūrī, jebkurā laikā var ieiet šajā kanālā un saņemt tieši to informāciju, tieši to vārdu, kurš viņam ir nepieciešams konkrētajā dzīves mirklī.

Radīt kanālu internetā, kurš strādātu 24 stundas diennaktī, lai palīdzētu cilvēkiem un stiprinātu cilvēku ticību – tas bija bīskapa sapnis. 2005.gada jūlijā tika radīts Pozitīvais Radio. Bet 2011.gada maijā parādījās kanāls IURDTV.  Eiropā kanāls eksistē no 2011.gada decembra un tam ir šāds lozungs: ”Šeit Jūs atradīsiet dzīvi!”.

Projektu vada bīskaps Žulio Freitas. Viņa redzējums vienmēr bija liels, viņš vēlējās izplatīt kanālu piecos kontinentos. Un tagad tas tiek realizēts. Tas ir bezmaksas kanāls, ar nepārtrauktu translāciju, lai paceltu jautājumus un problēmas, ņemot vērā iedzīvotāju īpatnības.

Skaties, piedalies, izmanto, padalies ar draugiem un kļūsti par televīzijas kanāla sponsoru, tādēļ, ka IURDTV.EU- tas esi Tu!

Pēc bīskapa Žulio vārdiem, IURDTV.EU ir virtuālā universitāte!

redzēt tagad

Internet-radio

Internet-radio- tas ir radiosakaru tehnoloģiju apvienojums (AM/FM), lai klausītos mūziku, ziņas, pārraides…ar interneta funkcijām.

Pamata priekšrocība internet-radio ir tāda, ka jums ir iespēja klausīties mīļāko mūziku vai ziņas gan jūsu reģionā, gan citviet pasaulē.

Ar katru gadu onlain-radio kļūst arvien populārāks, pateicoties savai pieejamībai un iespējām.

Klausieties Tagad

Pozitīvais radio — Radio jūsu svētībai

positiva

Šo gadu laikā Pozitīvais Radio ir būtiski mainījies, ir parādījušās jaunas programmas.

Jūs varat klausīties Pozitīvo Radio krievu valodā, uzspiežot uz šo linku: http://www.radiopozitivnoe.ru/player.html vai arī angļu valodā, uzspiežot linku http://universalonlineradio.org/

Klausieties jūsu mīļāko mūziku, raidījumus, mācītāja vārdu un daudz ko citu, lai kur arī jūs būtu.

radio1