Pārdomas

Glābšanas garantija

„Sargaities no viltus praviešiem, kas pie jums nāk avju drēbēs, bet no iekšpuses tie ir plēsīgi vilki.” (Mateja ev.7:15)

Ir daudzi cilvēki, kuri apmāna paši sevi, domājot, ka viss ir kārtībā dēļ tā, ka viņi tic Dievam un apmeklē baznīcu. Bet viņu dzīve parāda pavisam kaut ko pretēju.

Vai cilvēks ir no Dieva vai nē, to var spriest pēc viņa augļiem, vēlamies mēs to vai nē , bet mūsu dzīve parāda, kam mēs ticam.

“Ne ikkatrs, kas uz Mani saka: Kungs! Kungs! — ieies Debesu valstībā, bet tas, kas dara Mana Debesu Tēva prātu. (Mateja ev.7:21)”

Ir viens galvenais kritērijs tam, lai cilvēks tiktu glābts — un tie nav reliģiozi darbi vai rituāli, bet gan izpildīt Dieva gribu — lūk kas ir svarīgi!

Bet kā gan tas, kas teikts pantā: ”Ikkatrs, kurš piesauks tā Kunga vārdu tiks glābts?”

Patiesība, jebkurš cilvēks, kas piesauks Jēzus vārdu tiks glābts, bet dzīve neapstājas, tā turpinās. Un svarīgi ir SAGLABĀT savu glābšanu. Un saglabāt to ir iespējams TIKAI UN VIENĪGI izpildot Dieva Gribu.

„Daudzi uz Mani sacīs tanī dienā: Kungs! Kungs! Vai mēs Tavā Vārdā neesam nākošas lietas sludinājuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam velnus izdzinuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam daudz brīnumu darījuši?”(Mateja ev.7:22)

Ir cilvēki, kuri meklē Dievu tikai, lai gūtu labumu. Tiklīdz saņem atbildi- tā ir prom.

Dievs nepazīst tādus ļaudis.

Kas vēlas saņemt un saglabāt savu glābšanu? Ir tikai viens veids kā to izdarīt-Iepazīt Dievu personīgi, un tikt kristītam ar Svēto Garu.

Svētajam Garam jākļūst par Jūsu prioritāti, bez Viņa ir neiespējami, Viņš ir mūsu glābšanas garantija.

Pievienot komentāru