Pārdomas

Fanātisms vai ticība?

“Bez visa tā satveriet ticības vairogu, ar ko jūs varēsit dzēst visas ļaunā ugunīgās bultas.” Efeziešiem 6:16

“Bez visa tā”- nozīmē, ka neko nedrīkst palaist garām, nepieciešams aptvert visus aspektus. It visā jābūt ticībai. Visam jānotiek ticībā un nepieciešams atrasties ticībā.

Lai stāvētu stingri, ticībai jābūt it visur: laulībā, ģimenē, attiecībās, vajadzībās, vētrās, pārbaudījumos, netaisnībās, likstās, nopelnos, uzvārās un zaudējumos.

Cilvēku, kurš apgalvo, ka tas ir fanātisms, izmanto sātans. Kā jūs domājiet, ko tāds cilvēks teiktu Daniēlam, Elijam, Mozum, Abrahamam, Mezaham vai pat Jēzum? Kā viņi arī bija fanātiķi vai ka tad bija citi laiki?

Ticības vairogs – tā ir aktīva ticība, kura vienmēr aizstāv, aizsargā un stāv stingri. Sātana bultas lido no visām pusēm,bet pārsvarā tās cenšas trāpīt uz pašu jūtīgāko.

Viņš zin, ka cilvēks visticamāk nolaidīs vairogu un tad spēs iedegt viņā šaubas, bailes, aizvainojumu, trauksmi, naidu, neapmierinātību, ļaunumu u.t.t..

Mēs nedrīkstam nolaist vairogu, ne pie kādiem apstākļiem! Mums jābūt modriem, jo dienas ir burzmas pilnas. Mēs redzam kā cilvēki, kuri kādreiz bija ticības balsti, paliek vāji. Viņi atstāja novārtā vairogu un domāja, ka ar savām idejām, saviem plāniem, spēku, tiesībām, secinājumiem spēs uzvarēt.

Mēs nedrīkstam svārstīties ,jo mēs cīnāmies garīgā kaujā, un līdz ar tuvāku Jēzus atgriešanās laiku palielinās ugunīgo bultu skaits.

Būsim stingri no ticības ticībā.

Bīskaps Gonsalves